Lektoriai

Profesionalai, kurie jungia Tave ir mus
Mūsų kuriamą turinį padeda įgyvendinti profesionalūs, charizmatiški, įkvepiantys, matyti ir nematyti lektoriai, savo sričių specialistai. Lektorius atsirenkame itin atsakingai: vieni svarbiausių kriterijų — profesionalumas, gebėjimas įtraukti dalyvį, pateikti medžiagą įdomiai, iš naujos perspektyvos, ir svarbiausia - dalintis ne tik teorinėmis žiniomis, bet ir įrankiais praktiniam tų žinių pritaikymui.


Žinoma, mums, kaip ir Tau, ypač svarbu, kad mokymai būtų praktiški, aktualūs, informatyvūs, prasmingi. Tad kaskart ieškome galimybių suteikti mokymų dalyviams daugiau nei suplanuota — kurti pridėtinę vertę.

Urtė Neniškytė

 

Urtė Neniškytė biochemijos mokslų daktaro laipsnį įgijo Kembridžo universitete (UK), vėliau stažavosi Europos molekulinės biologijos laboratorijos Epigenetikos ir neurobiologijos skyriuje (Italija).

Nuo 2016 m. U. Neniškytė dirba Vilniaus universitete, kur įkūrė molekulinės neurobiologijos laboratoriją.

Įsteigus VU Gyvybės mokslų centro ir Europos molekulinės laboratorijos partnerystės institutą U. Neniškytė išrinkta viena iš jo mokslinių grupių vadovų.

Jos atliekami tyrimai siekia nustatyti mechanizmus, reikalingus smegenų tinklams subręsti vystymosi metu (maždaug nuo 6 mėn. iki 6 metų). Šių procesų sutrikimai yra siejami su tokiomis ligomis kaip autizmo spektro sutrikimas, šizofrenija ar epilepsija.

U. Neniškytė taip pat daug laiko skiria neuromokslinių žinių sklaidai nespecialistų auditorijose.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Kirilas Glušajevas

 

„Gyvename kurdami, kuriame gyvendami“, - sako lektorius Kirilas Glušajevas, profesionalus teatro režisierius, įdomios ir intensyvios patirties, improvizacijos teatro „Kitas Kampas“ meno vadovas, diplomuotas dramos terapeutas, sertifikuotas koučingo specialistas, aktorius ir improvizatorius, visas žinias, patirtį ir teoriją taikantis kompleksiškai, situatyviai ir holistiškai.

Didžiausia vertybė - sveikata, tad K. Glušajevas dirba tausodamas savo ir kito sveikatą.

Pagrindiniai darbo principai – „Show - don't tell!“ (Nepasakok, o parodyk!) ir „Don't prepare - just show up“ (Nesiruošk, o pasirodyk).

Darbe naudoja Improvizacinio teatro, Dramaterapijos metodus, Teatro ir kitų scenos menų praktikas, technikas bei dėsnius.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Jūratė Bortkevičienė

 

„Pagrindinis reikalavimas auginant vaikus – besąlygiška meilė ir tinkamas pavyzdys.”

Lektorė, psichologė, verslininkė, trijų vaikų mama ir nuostabaus anūko močiutė Jūratė Bortkevičienė konsultuoja, veda mokymus tėvams bei pedagogams vaikų auklėjimo, mokymo klausimais, taip pat dirba su vadovais organizacijų vystymo klausimais, padedančiais darbuotojams tobulėti ir kaip specialistams, ir kaip asmenybėms.

„Tai skirtingos mano veiklos sritys, tačiau stipriai susijusios, - sako lektorė. - Dirbdama tiek su vadovais, tiek su pedagogais, tiek su tėvais pastebėjau, kad problemos panašios: visi nori, kad jų aplinkoje esantys žmonės būtų sėkmingi ir laimingi.”

Lektorė taip pat yra:
● UAB „Galimybių Arsenalas“ ir VšĮ „Atsakinga tėvystė“ įmonių įkūrėja;
● Konferencijos „Atsakinga tėvystė“ idėjos autorė ir organizatorė;
● Knygos „Atsakinga tėvystė: kelias į darnius tėvų ir vaikų santykius” autorė.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Ugnė Juodytė

 

„Vienintelis žmogus, kuriuo jums lemta tapti, tai žmogus, kuriuo nuspręsite būti.“ (Ralphas Waldo Emersonas)


Ugnė Juodytė – žinoma lektorė, psichologė, Geštalt psichoterapijos praktikė, sertifikuota koučingo specialistė, mindfulness trenerė, straipsnių emocinės sveikatos temomis autorė, laiminga moteris, mama bei verslių moterų erdvių kūrėja savo darbe vadovaujasi smalsumo, laisvės rinktis ir profesionalumo principais.


Ugnė konsultuoja sąmoningumo, nerimo, perfekcionizmo, streso valdymo, perdegimo, vienatvės ir kitomis temomis.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Elina Kolesnikova

 

Lektorė, intymios gimnastikos instruktorė Elina Kolesnikova baigė tarptautines seksologijos akademijos ir Vagiton švietimo centro mokslus, taip pat mokėsi emocinio intelekto. Įvairių praktikų ir treniruočių pagalba padeda moterims atstatyti ir palaikyti savo intymią sveikatą, atsikratyti su tuo susijusių problemų bei pagerinti intymius santykius su partneriu.

Prieš tampant instruktore Elina visų pirma intymios gimnastikos naudą patyrė pati: „Darbas su savo kūnu ir gauti rezultatai leido man prisiimti atsakomybę už savo sveikatą, savijautą, intymų gyvenimą ir santykius. Pati esu santuokoje 11 metų, auginame 5-metį sūnų ir vis dar jaučiamės įsimylėję vienas įkitą.

Mano pačios bei daugybės mano klienčių patirtis įrodo, kad skiriant dėmesio ir energijos šiai gyvenimo sričiai, galima sustiprėti kaip pora, vėl atrasti intymumo džiaugsmą ir kūniškų malonumų oazę. Dėl to vaikai tokioje šeimoje auga laimingesni ir turi daugiau šansų sukurti laimingus santykius ateityje, nes jie mato ir jaučia tėvų meilę.”

Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Giedrė Bagdonienė

 

Žmona, dviejų vaikų mama, efektyvaus namų tvarkymo konsultantė, knygos „Tvarkos maniakės paslaptys” autorė, dar vadinama Tvarkos maniake, seminarų ir mokymų namų organizavimo ir laimės namuose temomis lektorė bei grupinės mentorystės praktikė ir moderatorė.

„Dalinuosi atrastomis tvarkingų namų paslaptimis su tais, kurie trokšta erdvios, tvarkingos, lengvai sutvarkomos, jaukios namų aplinkos. Tikiu, kad veikdami sąmoningai galime savo namus paversti šventove, kurioje laimingi būsime ne tik mes patys, bet ir visi, kuriems teks laimė užsukti į mūsų namus. Nuoširdžiai to linkiu ir tikiu, kad visos galimybės yra stebuklus kuriančiose mūsų rankose.”

Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Ieva Šuipė

 

Vaikų ir paauglių psichologė, psichoterapeutė kandidatė, organizacijos „Savanoriai vaikams“ vadovė ir 3 vaikų mama.


„Teikiu psichologinę pagalbą vaikams ir paaugliams, konsultuoju tėvus, jau 10 metų vedu tėvų grupes ir mokymus tėvams pozityvios tėvystės temomis.


Mintis vesti mokymus tėvams ir rašyti straipsnius tėvystės tema kilo tada, kai pati tapau mama. Gimus pirmajai dukrai, prasidėjo didžioji mano gyvenimo mokykla. Aiškiai supratau, kaip svarbu tėvams domėtis, būti sąmoningiems, gydyti savo vaikystės žaizdas, atrasti teisingą ir tikrai naudingą informaciją tarp begalės patarimų, kaip nepasimesti, kaip leisti sau pasitikėti savo širdies balsu.“


„Nors motinystei ir tėvystei iki galo pasiruošti neįmanoma, jau esant tėvais ir norint kažką keisti ne visada pokyčiams užtenka kažko pasimokyti ar paskaityti, gali reikėti ir ilgesnio kelio sąmoningumo link, specialistų pagalbos, tačiau tam tikrų dalykų žinojimas dažnai palengvina kasdienybę ir suteikia motyvacijos daugiau pasidomėti, pasigilinti.“

Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Olegas Lapinas

 

„Kiekvieną sekundę mes esame geriausia savo versija. Be to, mes nuolat keičiamės.“


Lektorius Olegas Lapinas – visiems gerai žinomas psichiatras-psichoterapeutas, turintis daugiau nei 38 metų praktiką, publicistas, dėstytojas, kuris ne tik įdomiai, įtraukiančiai dalinasi žiniomis svarbiausiomis psichologinėmis temomis, bet ir pateikia daug praktinių patarimų, pavyzdžių iš savo asmeninio gyvenimo ir ilgametės gydytojo praktikos.


Dirbdamas Olegas vadovaujasi šiais principais: „Klientas geriau už mane žino, kokia jo situacija. Aš jo vidiniame pasaulyje – tik svečias, tyrinėtojas. O visos psichoterapijos mokyklos, kryptys - tai ne sekta, kuria reikia šventai tikėti, o įrankiai, kuriais naudojantis galima siekti pokyčių.“

Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Marius Lasinskas

 

„Mano tikslas - augti tam, kad būčiau naudingas žmonėms būti laimingesniais ir sveikesniais. Atsakymų bandau rasti gamtos ir žmonių gyvenimuose. Tik gerai pažindamas vaistinius ir maistinius augalus, galėsiu juos tinkamai surinkti, išdžiovinti ir paruošti vartojimui. Tik puikiai pažindamas žmones, galėsiu tuos augalus parinkti tam tikroje situacijoje esančiam konkrečiam asmeniui.


Taigi žolininkas visą gyvenimą mokosi dviejų pagrindinių dalykų: mylėti žmones ir gamtą. Tuomet jis geriausiai galės padėti kitiems.“


Lektorius, dr. Marius Lasinskas – vaistažolininkas, VDU ŽŪA dėstytojas, knygų „Vaikai vaistažolių pasaulyje“ ir „Vaistažolių pasakos. Ir sveikatos receptai visai šeimai“ autorius, „Žolinčių akademijos“ viceprezidentas, daugiau nei 15 metų aktyviai besidomintis sveika gyvensena, veda praktines paskaitas, rašo knygas, straipsnius, parengė apie 600 praktinių paskaitų-edukacijų įvairaus amžiaus žmonėms.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Simona Bareikė

 

„Gyvenimą reikia imti į savo rankas ir jį gyventi“, - sako lektorė Simona Bareikė, karjeros ir verslo konsultantė, mokymų trenerė, Careerhouse.lt įkūrėja, turinti 10 su viršum metų darbo patirties HR srityje tarptautinėse organizacijoje, vedusi daugiau kaip 5000 darbo pokalbių, 500 su viršum karjeros konsultacijų. Išsilavinimas – VU, Žmogiškųjų išteklių magistras, sertifikuotas koučingo specialistas.


„Darbe mėgstu integruoti skirtingas mokymosi patirtis, kad būtų „gyva“, konstruktyvu, apčiuopiama ir svarbiausia – sukurtų aplinką augti.“ Simoną klientai labiausiai vertina už atvirumą, pozityvumą ir stiprų empatijos jausmą.


Pastaruosius trejus metus lektorė daugiausiai dirba prie tokių temų kaip darbuotojų karjeros planavimas, grįžtamasis ryšys komandoje, o individualių sesijų metu padeda žmonėms spręsti įvairiausius karjeros klausimus.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Nerijus Murauskas

 

„Sėkmė – tai pasirinkimas. Mes kiekvieną dieną darome pasirinkimus. Tie pasirinkimai arba artina, arba tolina nuo sėkmės.“


Lektorius Nerijus Murauskas - asmeninių finansų ir investavimo konsultantas, baigęs KTU taikomosios matematikos studijas, finansų srityje dirbantis nuo 2014 m., populiarus socialinių tinklų turinio kūrėjas, pats investuojantis jau daugiau negu 10 metų, jaunimo finansinio raštingumo būrelio mokytojas, vandenlenčių ir motociklų sporto šakų entuziastas, tiesiog konkretus, charizmatiškas, įkvepiantis ir užkrečiantis savo energija žmogus.


„Vaikystėje, paauglystėje svajojau ne įgyti konkrečią profesiją, o tapti turtingu”, - dalijasi Nerijus. Šiuo metu jis konsultuoja dėl pinigų valdymo, investavimo, paskolų, draudimų, mokesčių. Daugiau sužinoti galite: www.nerijus-murauskas.lt


„Mano darbo esmė ir pagrindinė motyvacija yra daryti pokytį žmonių gyvenimuose. Vedu konsultacijas ir kuriu turinį taip, kad žmogus ne tik sužinotų naujos informacijos, bet ir jaustųsi įgalintas imtis veiksmų turtėjimo link.“

Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Laura Šeškienė

 

Profesionali finansų ir investavimo konsultantė, besidominti investavimu nuo 26 metų, pati aktyviai investuojanti tiek į investicinius fondus ir akcijas, tiek į nekilnojamąjį turtą. Įgijo išsilavinimą VU Ekonomikos fakultete, išsilaikė Baltijos finansų patarėjų asociacijos BFAA Investavimo konsultanto (IA) licenciją. Veda finansinio raštingumo mokymus fiziniams ir juridiniams asmenis, konsultuoja nuo investavimo į indėlius, pensijas ir investicinius fondus iki nekilnojamo turto, akcijų ir kriptovaliutų bei kitų nišinių investicijų.


Dirbdama laikosi šių principų:
● Nuoširdumas – siekiu kuo geriau padėti išspręsti finansinius klausimus, įsigilinant į kiekvieno žmogaus asmeninę situaciją.
● Paprastumas ir praktiškumas – siekiu pateikti informaciją paprastai, aiškiai ir praktiškai, kad būtų kuo lengviau suprantama ir įgyvendinama.
● Įkvėpimas – mane asmeniškai žavi finansų ir investavimo pasaulis, tad stengiuosi ir kitiems padėti jį rasti ir pamėgti.


Moto - Praplėsk savo galimybių ribas.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Airida Ruibytė-Butkuvienė

 

„Viskas yra neįmanoma tik iki tol, kol to nepadarėme” (Nelsonas Mandela).


Lektorė Airida Ruibytė-Butkuvienė – profesionali, charizmatiška, šiuolaikiška asmenybė, lyderystės ir vadovavimo ekspertė, verslo ir individualių klientų konsultantė, sertifikuota koučingo specialistė, mentorystės ambasadorė įvairiuose Lietuvos projektuose, tinklalaidės vedėja, turinti daugiau nei 9 metų patirtį vadovavimo, ugdymo ir konsultavimo srityse.


„Lyderystė visada eina kartu su atsakomybe, o jeigu pridėsime leidimą sau būti kasdien besimokančiu ir dar daug ko nežinančiu - neabejotinai pasieksime sėkmę.“

Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Ieva Aukštuolytė

 

„Savo darbe remiuosi požiūriu, jog vien kalbėti neužtenka, norint pokyčių – svarbu eiti ir daryti!“


Lektorė Ieva Aukštuolytė - psichologė, kognityvinės terapijos konsultantė, sąmoningumu grįsto įsisąmoninimo trenerė, mokymų programų įmonėms, organizacijoms bei privatiems asmenims apie perdegimą, streso bei nerimo reguliavimą, pasirūpinimą savimi kūrėja ir vedėja. Taip pat organizuoja miško maudynių terapines sesijas, gyvena sveiką gyvenimo būdą ir yra aistringa salsos šokėja!


Principai, kuriais Ieva vadovaujasi darbe - geranoriškumas, lankstumas, gylis, atvirumas, holizmas ir sveikata.


„Man pačiai svarbus gylis, tyrinėjimas ne tik to, kas paviršiuje, bet ir to, kas yra giliau ,,po sluoksniais“: kaip skirtingos mūsų gyvenimo patirtys formuoja tai, kokie esame, ko dar galbūt nepastebime ir kaip tai atrasti. Kiekvienas esame unikalus ir autentiškas, svarbu suvokti savo stiprybes, gabumus ir ne tik juos įvardinti, bet ir leisti sau juos priimti.“

Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Enrika Benevičienė

 

„Pradėti nuo ryšio!“ - tokiu šūkiu vadovaujasi empatiško bendravimo skleidėja Enrika Benevičienė, Nesmurtinės komunikacijos (angl. Nonviolent Communication) praktikė, lektorė, moderatorė, fasilitatorė, mediatorė ir 3 dukrų mama.


„Tikiu, kad bet koks konfliktas - tai šansas atrasti daugiau ryšio ir padėti santykiui pasiekti daugiau gylio, vienas kito supratingumo. Mokymų ir mediacijos metu kuriu saugią erdvę atvirumui, sąžiningumui, nuoširdumui. Tikiu, kad atkūrus pažeistą ryšį, sprendimai gimsta savaime, tartum tai - šalutinis atkurto santykio, sukurto pasitikėjimo ir supratingumo, produktas. Savo profesiniame kelyje laikausi atokiai nuo vertinimų, nuostatų, išankstinių įsitikinimų, visada gilinuosi į kito patirtis bei poreikius“.


Lektorė E. Benevičienė turi daugiau nei 300 valandų tarptautinio mokymosi patirtį Nonviolent Communication (liet. Nesmurtinė komunikacija) metodikoje, viršum 500 val. mokymų vedimo patirtį empatiško bendravimo, santykių temomis. Daugiau apie lektorę: www.enrikabeneviciene.lt

Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Giedrė Žentelytė-Linkienė

 

„Kiekvienas gali dirbti darbą, kurį myli. Jei šiuo metu jautiesi kitaip - tiesiog dar neradai savojo. Tik nenustok ieškoti“.


Lektorė Giedrė Žentelytė-Linkienė - ICC sertifikuota koučerė, efektyvios komunikacijos ir asmeninės programos KEYS2BALANCE sertifikuota trenerė, karjeros keitimo mokymo programų, skirtų pasitikėjimo stiprinimui ir karjeros pokyčio atlikimui, kūrėja, turinti daugiau nei 10 metų patirtį dirbdama tarptautinėse organizacijose, personalo vadovės pareigose.


„Kiekvieną žmogų pasitinku be jokių išankstinių nuostatų ir su pagarba, nes kiekvienas turime savaip vertingą patirtį ir pasižymime unikaliu asmeninių savybių bei gebėjimų deriniu. Mano tikslas – išklausyti, išgirsti ir, jei žmogus nori, suteikti jam pagalbą ir palaikymą, padedant jam pamatyti tą savo unikalumą einant karjeros keliu, kurį jis renkasi, ir siekiant pokyčių, kurių jis nori. Mano pašaukimas - padėti žmonėms tapti geresniems savo profesinėje srityje ir pamilti savo darbą.


Kita vertus, noriu parodyti žmonėms, kad esame verti viso ko geriausio, net jei profesinėje srityje nelaikome savęs labai sėkmingais. Svarbiausia, kad galime rinktis, kaip apie save galvoti ir ką toliau daryti. Dirbdama su klientais stengiuosi išlikti sąžininga sau ir klientui ir nedirbu su juo, jei matau, kad negalėsiu padėti. Labai vertinu grįžtamąjį ryšį ir pati stengiuosi jį suteikti.“

Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Daiva Babilevičienė

 

„Gyvenimas yra tikras, bet tikrai netobulas” (Heather Muzic)


Lektorė Daiva Babilevičienė - asmeninių santykių terapeutė, knygos „Uždaryk duris iš kitos pusės” autorė, (Ne)Toksiški santykiai laidos Žinių Radijuje vedėja ir tiesiog šiltas žmogus, mūsų filmavimo komandą išmokęs įkvepiančios frazės: „Vis tiek nutiks kažkas nuostabaus!”


„Paskutinius 15 metų tyrinėjau santykius su savimi bei kitais. Mano patirtis - per skaudžius suvokimus, sudėtingus santykius teko pažvelgti į save visiškai naujomis akimis ir rasti kelią į tinkamus santykius - dalinasi lektorė. - Dabar per emocijų ir mąstymo pažinimą padedu pakeisti toksiškus elgesio modelius ir komunikaciją.“


Principai, kuriais vadovaujasi darbe:
● Sąžiningumas ir karti tiesa geriau nei saldus melas;
● Siekis sudėtingas koncepcijas perteikti paprastai ir praktiškai.


Kitos nagrinėjamos temos – problematiški, toksiški, kopriklausomi santykiai su šeimos nariais arba antrosiomis pusėmis, savivertė, savigarba ir pasitikėjimas savimi, empatiškas bendravimas, aukos vaidmuo ir išgijimas iš jo bei kt.


Daugiau informacijos galite rasti: www.gyvenunetobulai.lt

Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Agnė Gontytė-Filistovič

 

„Nepatinka – keisk, nesikeičia – nesiskųsk, o ieškok kitų būdų pasikeisti“.

Lektorė Agnė Gontytė-Filistovič – įkvepianti asmenybė, finansinio pokyčio trenerė, dirbanti naudodama pasąmonines programas, sertifikuota ICTA koučingo ir NLP specialistė, Neurografikos instruktorė, finansinių konsteliacijų metaforinių kortelių pagalba specialistė, transformacinio žaidimo KESEF (apie pasąmoninus finansinius blokus) vedėja, konferencijų pranešėja, specializuojasi pinigų ir verslo psichologijoje.

Svarbiausias Agnės darbo principas – gylis: „Kartais atradimai gali būti skausmingi, bet norint daryti esmingus pokyčius, tai reikalinga“. Kiti principai: rezultatas, atsakingumas, aiškumas, sąžiningumas ir pasitikėjimas.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Laura Kuznecova

 

Lektorė Laura Kuznecova - kūno judesio terapeutė (10 su viršum metų), kūno psichoterapijos praktikė (daugiau kaip 2 metai), bendruomenės „Kūno terapijos“ įkūrėja, somatinių meditacijų kūrėja, nuolat besimokanti iš didžiausių pasaulyje kūno psichoterapijos autoritetų, nuoširdi kovotoja už švelnaus santykio su savimi ir savo vaikais kūrimą.


„Mano pagrindinės darbo vertybės ir principai - vidinė taika ir organiškas kitimas, ir svarbiausia - jokios prievartos prieš save. Randant erdvės savo unikalumui ir su pagarba savo istorijai, prasiplečia tolerancijos langas ir kitų unikalumui“, - sako Laura.


Šiuo metu lektorė veda asmenines kūno psichoterapijos sesijas, grupinę kūno terapiją, kuria meditacijas, mokymus ir seminarus kūno ir emocinės sveikatos temomis.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Neringa Paukštytė-Simonavičė

 

Lektorė Neringa Paukštytė-Simonavičė - floristė ir kūrėja, "Pūkuotas vėjas" gėlių studijos vadovė ir sumanytoja, daugiau kaip 15 metų aktyviai dirbanti floristikos srityje, pirmoji Lietuvoje sukūrusi praktinius floristikos nuotolinius mokymus darbui ir hobiui, kuriuos baigė jau daugiau kaip 1000 studentų, reguliariai kūrusi reportažus floristikos tema LRT televizijoje, laidoje „Labas rytas“.


„Mažomis detalėmis kuriu geras emocijas ir gyvenimui suteikiu prieskonio, esu floristė, gamtos meno praktikė ir kūrėja, kurianti su ir per augalą, skleidžiu žinią, kad augalas jaučia, reaguoja ir atliepia, kad gėlės ir gėlių terapija gydo mūsų širdis ir sielą. Be to, mažiau yra daugiau!“- apie save pasakoja Neringa.


Darbo principai:
● Kokybė ir kūrybiškumas pagal esančias galimybes;
● Atjauta augalui ir estetikos kūrimas;
● Šventės kūrimas kasdienoje per ir su augalu ar gėle;
● Žinių apie augalus ir meilės jiems perdavimas įvairiomis formomis (mokymai, edukacijos, dekoras-puošyba švenčių, interjerų ar eksterjerų).

Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Indrė Globė

 

„Kiekvieno pašaukimas – gyventi savo istorijoje“, - sako lektorė, literatūrologijos magistrė, gyvenimo istorijos ir ICF ACC koučingo specialistė, pokyčių mentorė Indrė Globė, turinti daugiau kaip 18 metų patirtį švietime, pravedusi virš 2000 val. koučingo sesijų, autorinės pokyčių programos „Savirealizacijos aktyvavimo sistema“ autorė, daugiausiai kalbanti savirealizacijos, pašaukimo, autentiškumo temomis.


Dirbdama Indrė vadovaujasi šiais principais:
● Viskas yra tavyje – tikėjimas kiekvieno vidine galia ir žinojimu;
● Atvirumas ir pasitikėjimas;
● Konfidencialumas ir atsakomybė;
● Partneryste ir tvarumu paremti santykiai.


„Mano pačios pašaukimas – padėti atrasti savą veiklą ir sukurti prasmę joje, kad kiekvienas galėtų save realizuoti ir gyventi autentiškai, apsčiai ir pilnatvėje.“

Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Asta Jasaitė

 

Lektorė Asta Jasaitė – įkvepianti, autentiška, talentinga fotografė, įamžinusi daugiau nei 200 asmeninių fotosesijų, 40 sąmoningumo stovyklų, daugiau kaip 100 asmeninių švenčių, įgyvendinusi daugybę fotografijos projektų su kitais kūrėjais, iniciatyvos „Niekieno vaikai“ savanorė, tiesiog šiltas, „širdingas“ žmogus.


„Kai nuo savęs nebėgu - visi veidai MANO, - sako Asta. - Dirbdama stengiuosi išlikti savimi ir nebandyti įtikti, bet būtinai siekiu išsiaiškinti tikruosius poreikius iš esmės. Dalinuosi nuoširdžiai, be akademinio nusiteikimo, kad būtumėte vienu žingsniu arčiau savo JAUČIU, negu kad ŽINAU.“

Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Lukas Benevičius

 

Lektorius Lukas Benevičius yra ne tik pedagogas, nesmurtinės komunikacijos praktikas, patirtinio ugdymo fasilitatorius, sertifikuotas embodiment treneris, organizacijų Ugdymo meistrai, Patirčių slėnis, Studija šeimoms steigėjas, projekto Augimo meistrai partneris, bet ir laimingas vyras, 3 vaikų tėtis, draugiškas kolega ir tiesiog šiltas, empatiškas žmogus, mėgstantis apsikabinti.


Asmeniniame gyvenime ir darbe lektorius vadovaujasi šiomis vertybėmis:
● Atsakomybė ir sąžiningumas – tiek dirbdamas individualiai, tiek su grupėmis laikausi konfidencialumo principo. Taip pat visada stengiuosi ištesėti pažadus ir kalbėti tik tai, ką suprantu, ir remtis savo patirtimi;
● Lankstumas ir kūrybiškumas – lengvai prisitaikau prie besikeičiančios situacijos, parenku tuo metu tinkamiausius mokymosi metodus ir būdus, suteikiu vaizdžius ir konkrečius pavyzdžius;
● Profesionalumas ir ambicingumas – kiekvieną dieną tobulėju ir mokausi, domiuosi naujienomis, keliu sau ambicingus tikslus, siekiu augti ir mokytis iš labai gerų savo srities specialistų;
● Draugiškumas ir bendruomeniškumas – tikiu nuostata, „kad po vieną mes galime nueiti toli, bet drauge - daug kartų daugiau“, todėl lengvai galiu suprasti net ir labai priešingą nuomonę turinčius žmones. Siekiu suprasti, stiprinti ryšį ir tai labai augina.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Aušra Klimavičė

 

„Kiekviena paprastai, bet stilingai apsirengusi moteris yra karalienė!“, - sako lektorė, diplomuota siuvinių dizainerė, stiliaus koučingo specialistė, profesionali įvaizdžio stilistė ir tiesiog žavinga, įkvepianti moteris Aušra Klimavičė, stiliumi besidominti nuo mažumės ir padėjusi jau daugiau nei 500 moterų sukurti jų asmeninį stilių, nustatyti koloritą, sudaryti drabužių kapsules, konsultuoja stiliaus klausimais bei padeda moterims „perrengti“ jų mintis ir, žinoma, išorę.


„Noriu įkvėpti kiekvieną žmogų keistis, jei tik jis pajuto, kad tam atėjo laikas - pradėti nuo savo minčių ir baigti garderobu, trumpai tariant - sujungti vidų su išore, nes rūbai yra mūsų vidaus atspindys ir pasako, kaip mes patys vertiname save.“


Darbe lektorė vadovaujasi šiais principais:
● Kokybė vietoje kiekybės;
● Svarbiausia – atvirumas ir nuoširdumas;
● Atsakingumas;
● Kito žmogaus vertinimas ir supratimas;
● Nuolatinis tobulėjimas, mokymasis ir sąmoningumas;
● Pagarba sau ir kitam žmogui.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Giedrė Petrilionienė

 

Lektorė Giedrė Petrilionienė - vaikų finansinio raštingumo entuziastė, šeimų finansų konsultantė, finansinio raštingumo būrelio mokytoja 1-4 klasių mokiniams, knygelės-užrašinės „Piniginiai reikalai: ką darai, daryk linksmai!“ bendraautorė (antrasis autorius – jos sūnus Jokūbas Petrilionis).


„Jei norime padėti savo vaikams išvengti klaidų, negerų patirčių, linkime jiems gyventi visapusiškai sklandų gyvenimą, pirmiausia turim patys, tėvai, stiprinti žinias, patikrinti mitus ir rasti tiesas apie pinigus bei jau nuo pat mažens savo atžalas mokyti (rodyti pavyzdį) esminių dalykų apie asmeninių finansų valdymą.“


Viską, kuo dalinasi savo mokymuose, lektorė sužinojo ne tik iš profesinio (pedagoginio) išsilavinimo, tačiau ir asmeninės – dviejų sūnų auginimo – patirties.


„Šiandien yra pirma mano likusio gyvenimo diena, tad einu džiaugtis ir dalintis tuo džiaugsmu!“ - apie save sako lektorė. Ir galime tik patvirtinti, jog Giedrė tikrai spinduliuoja gerą nuotaiką, pozityvų požiūrį į gyvenimą bei dosniai dalinasi tuo su aplinkiniais.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Elena Vanagaitė

 

„Jei nori - ieškai galimybių, jei nenori - ieškai priežasčių.“


Lektorė Elena Vanagaitė – charizmatiška, puikiu humoro jausmu pasižyminti asmenybė, interjero architektė (Architektūros ir kraštotvarkos magistras), šioje srityje dirbanti jau daugiau nei 20 metų, sunkiai save matanti kitoje veikloje.


„Kompetencijos, įgytos dirbant architekte, labai praverčia, kai tenka spręsti techninius klausimus. Mano darbe labai daug psichologijos: nuo bendravimo su klientu ir jo šeima iki spalvų parinkimo.”


Dirbdama Elena remiasi šiais principais:
● Kuriant namus visi dalyviai svarbūs ir gerbtini - pradedant užsakovu, baigiant meistrais;
● Tik visiems bendradarbiaujant bus pasiektas tas rezultatas, kuris džiugins.


O gyvenime E. Vanagaitė yra aktyvi bendruomenių dalyvė bei nuotykių, praturtinančių gyvenimą, mėgėja. „Ypač patinka tokie nuotykiai, kurių dėka sutinku nuostabių žmonių.”

Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Kęstutis Kaupas

 

Lektorius Kęstutis Kaupas - įvairialypė asmenybė. Nuo vaikystės domėjosi filosofija ir gyvenimo prasmės temomis. Ankstyvoje jaunystėje papuolęs į priklausomybių liūną, savo paties pastangomis iš jo išsikapstė ir šią patirtį pavertė vertinga dovana visuomenei, dalindamasis apie priklausomybių prigimtį ir priežastis, savivertės ir emocinio deficito poveikį asmenybei, kaip šiuos trūkumus paversti kuru, kuris padeda ne tik nugalėti sunkumus, bet ir pakilti virš pilkos kasdienybės.


Prie priklausomybių atvedęs emocinis trūkumas virto gyva praktika, kurios dėka Kęstutis tapo nestandartinių pažiūrų aukštuminių darbų saugumo vadovu, muzikantu, šokėju, fotografu, sąmoningumo festivalio „Debesų pieva” organizatoriumi, kalėjimuose besilankančiu savanoriu ir susimąstymą skatinančių minčių rašytoju.


K. Kaupo įsitikinimu, dauguma žmonių net nenutuokia, kiek daug talentų ir paslėptų savybių turi kiekvienas individas, tad kviečia leistis į minčių kelionę, kurios metu klausytojui suteikiama galimybė peržvelti savo gyvenimą ir galimybių arsenalą iš naujo.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Ana Patapienė

 

„Sveikas gyvenimo būdas prasideda nuo sveikų minčių: tik pakeitę jas, mes pakeisime savo gyvenimo įpročius.”


Lektorė Ana Patapienė - gyvensenos medicinos specialistė (Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, sveikatos mokslų magistras), sveikos mitybos ekspertė, tinklaraščio „Sveikos Mintys” įkūrėja, veda asmenines konsultacijas, seminarus bei paskaitas, nuolat dalyvauja įvairiuose sveikos mitybos skatinimo projektuose.


Lektorės A. Patapienės darbo principai:
● Apie sveikatingumą skleisti tik mokslu patvirtintą informaciją;
● Atsakingumas bei bendradarbiavimas.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Airina Nourian

 

„Dalykai pasidaro darymo būdu”, - sako profesionali lektorė Airina Nourian, asmeninio ir komandinio augimo trenerė, terapeutė, mentorė ir improvizacijos teatro KITAS KAMPAS vadovė, daugiausiai dirbanti su komunikacijos, susitarimų, lyderystės, emocinės kompetencijos, atsparumo, streso valdymo, sąmoningumo temomis.


Šiais principais Airina vadovaujasi ne tik darbe, bet ir gyvenime:
● Augimas. Nuolat siekiu augti pati ir jaučiu prasmę prisidėdama prie kitų augimo.
● Santykio svarba. Saugiame santykyje su kitu galime pažinti save, kitus, keistis ir augti.
● Profesionalumas. Siekiu, kad mano darbą lydėtų profesionalus turinys, procesas ir nuolatinis mokymasis.


„Man svarbiausia - augti ir įkvėpti augimui kitus”.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais