Grįžti atgal
Mokymų trukmė – 1 val. 30 min.
įrašas

Kambarinių augalų priežiūra pradedantiesiems

Neringa Paukštytė-Simonavičė
Neribotas peržiūros laikas
Pritaikoma praktiškai
€19,00
Mokymų kaina – 19€ 29€.
Į krepšelį Į krepšelį
Patinka augalai, bet nežinai, kaip išsirinkti ir prižiūrėti? Gėlės tavo namuose nyksta, nedžiugina ar nepuošia namų? O gal pas tave „išlieka tik stipriausieji“?


Lektorė Neringa Paukštytė-Simonavičė, floristė ir kūrėja, „Pūkuotas Vėjas“ gėlių studijos vadovė ir sumanytoja, daugiau kaip 15 metų dirbanti floristikos srityje, supažindins jus su kambariniais augalais, padės išspręsti jų pasirinkimo ir priežiūros klausimus, atskleis, kaip kūryba su augalais gali ne tik padėti sukurti jaukumą, bet turėti ir terapinį poveikį.

Mokymuose sužinosite apie sezoniškumo svarbą, augalų jausmus, augalų pasirinkimą ir pritaikymą skirtingoms namų erdvėms, išmoksite, kaip pritaikyti tinkamus indus ir kurti menines kompozicijas, ir net išgirsite, kaip augalai susiję su saviugda, kaip apsaugoti augalus nuo augintinių ir kokios TOP5 klaidos, dažniausiai daromos prižiūrint augalus.

Kitų tokių nuotolinių mokymų lietuvių kalba Lietuvoje nėra. Tai pradžiamokslis susipažinti su kambarinių augalų pasauliu, jį prisijaukinti savo namuose, sukuriant žalumos oazes poilsiui, interjero dekorui ar jaukumui.

Viską, ką svarbiausia turite žinoti apie kambarinius augalus – čia rasite vienoje vietoje.

Žiūrėkite mokymų ištrauką!

Ko galite tikėtis?

Susipažinsite su populiariausiais kambariniais augalais, jų pasirinkimo ir priežiūros ypatumais ir suprasite, kad viskas nėra taip sunku, kaip atrodė.
Gausite ne tik žinių, bet ir įkvėpimo, drąsos rinktis, auginti ir kurti su kambariniais augalais.
Jei norėsite auginti vieną didelį ypatingą augalą, turėsite žinių ir supratimo, kad mažiau yra daugiau, ir tai suteiks džiugesio bei pasitenkinimo.
Gyvai pamatysite meninių kompozicijų kūrybos procesą (nuo pasiruošimo, elementų derinimo iki sodinimo rekomendacijų), kurį stebėti – tarsi meditacija, ir galbūt pajausite įkvėpimą pamėginti patys, o gal net rasite naują hobį.

Apie mokymus:

Kaina ir trukmė:

• Mokymų kaina – 19€ 29€.
• Mokymų trukmė – 1 val. 30 min.

Mokymus sudaro:

• 6 dalys;
• Praktinės užduotys: 2 praktinės demonstracijos;
• Dalomoji medžiaga: skaidrės, atmintinė apie pagrindinius augalų kenkėjus ir ligas, vonios kambario augalų mini vadovas.

Privalumai:

• Neribotas peržiūros laikas;
• Patogu žiūrėti iš bet kur, bet kada;
• Padalinta dalimis, kad galėtumėte planuoti laiką;
• Lengvai pritaikoma praktiškai;
• Lektorius-praktikas.

Kam tinka šie mokymai?

Tiems, kurie nori turėti ir auginti kambarinius augalus, tačiau trūksta žinių ar patyrė nesėkmių augindami;
Žmonėms, kurie myli augalus, yra empatiški ir kuriems gyvybė bet kuria forma – vertybė;
Tiems, pas kuriuos augalai dažnai sunyksta ar vysta, apninka kenkėjai, nedžiugina ar nepuošia namų, o priežiūra - chaotiška;
Ieškantiems naujo, akis ir sielą maitinančio hobio, kuris gali suteikti ne tik estetinį pasitenkinimą, bet ir terapinį poveikį;
Visiems, norintiems turėti kambarinių augalų pradžiamokslį, kuriame būtų viskas, kas svarbiausia;
Vertinantiems grožį, estetiką interjere ir suprantantiems, kad mūsų aplinka – tai mūsų tęsinys, darantis poveikį mūsų savijautai;
Mokymai netiks tiems, kurie nepastebi augalų savo aplinkoje, mano, kad tai tik išlaidos ir rūpesčiai;
Mokymai nėra skirti žmonėms, jau turintiems gilių ir plačių žinių;
Mokymai netiks tiems, kurie nenori gilintis ir skirti savo dėmesio šiai temai.
Kviečiame įsigyti!

Mokymų kaina – 19€ 29€.

Į krepšelį

Apie lektorių:

Lektorė Neringa Paukštytė-Simonavičė - floristė ir kūrėja, www.pukuotasvejas.lt gėlių studijos vadovė ir sumanytoja, daugiau kaip 15 metų aktyviai dirbanti floristikos srityje, pirmoji Lietuvoje sukūrusi praktinius floristikos nuotolinius mokymus darbui ir hobiui, kuriuos baigė jau daugiau kaip 1000 studentų, reguliariai kūrusi reportažus floristikos tema LRT televizijoje, laidoje „Labas rytas“.


„Mažomis detalėmis kuriu geras emocijas ir gyvenimui suteikiu prieskonio, esu floristė, gamtos meno praktikė ir kūrėja, kurianti su ir per augalą, skleidžiu žinią, kad augalas jaučia, reaguoja ir atliepia, kad gėlės ir gėlių terapija gydo mūsų širdis ir sielą. Be to, mažiau yra daugiau!“- apie save pasakoja Neringa.

Darbo principai:
● Kokybė ir kūrybiškumas pagal esančias galimybes;
● Atjauta augalui ir estetikos kūrimas;
● Šventės kūrimas kasdienoje per ir su augalu ar gėle;
● Žinių apie augalus ir meilės jiems perdavimas įvairiomis formomis (mokymai, edukacijos, dekoras-puošyba švenčių, interjerų ar eksterjerų).

Atsiliepimai:

„Labai plačiai, labai vizualiai ir iliustratyviai apie viską, ką reikia žinoti pradinukui. Jaučiu įkvėpimą važiuoti į parduotuvę ir kažką nauja nusipirkti :D Gal tik netiktų patyrusiems augalų asams, nors tikrai ir jie rastų kažką nauja“

Greta
„Stebėti praktikas buvo kaip meditacija, norėjosi, kad nesibaigtų“

Dovilė
„Kūrybiškos, be galo gražios praktikos, čia ir dabar gyvai kuriamos kompozicijos sukelia norą kurti pačiam, gal net taps kažkieno hobiu“

Gabrielė
„Manau, ypač tiks naujakuriams“

Lolita
Prenumeruokite

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais