Grįžti atgal
Mokymų trukmė – 1 val. 10 min.
įrašas

Kaip išmokyti vaikus gražiai elgtis su kitais vaikais?

Milda Kielė
Neribotas peržiūros laikas
Pritaikoma praktiškai
€19,00
Mokymų kaina – 19€ 29€.
Į krepšelį Į krepšelį
Vaikas nesidalina žaislais? Mušasi, pyksta, kandžiojasi?

Daugelis tėvų yra susidūrę su tokiu vaikų elgesiu, kai jiems nepavyksta gražiai bendrauti su kitais vaikais. Ir didžiajai daliai tėvų tai sukelia nemalonius jausmus: nepatogu prieš draugus, nesinori susitikti su kitomis šeimomis ar neramu prieš pasiimant iš darželio, nes „o kas, jeigu šiandien vėl kažkam įkando?”

Šiuose mokymuose vaikų ir paauglių psichologė, dviejų vaikų mama Milda Kielė:
● Pasakoja, kodėl negalima vaikui tiesiog liepti atsiprašyti ir dalintis, bet kaip vietoj to sužadinti norą tai daryti pačiam;
● Dalijasi žiniomis, kaip mokyti vaikus spręsti tarpusavio konfliktus ir kaip patiems tėvams tinkamai reaguoti į vaikų jausmus;
● Siūlo atlikti net 6 praktines užduotis savarankiškam darbui, padėsiančias labiau suprasti save, vaikus ir pritaikyti naujai įgytas žinias.

Mokymai skirti šiuolaikiniams tėvams, auginantiems vaikus iki 6 metų ir norintiems mokyti juos sutarti su kitais ne per įprastus paliepimus : „pasidalink”, „duok”, „šypsokis”, „užleisk”, „tu jau didelis” ir pan., o per vaiko psichologijos supratimą, padedant ugdyti gražius bendravimo įgūdžius, gimstančius iš vaiko vidaus.

Šiuos įgūdžius vaikas pritaikys ir namuose, ir kieme, ir ugdymo įstaigoje, o tėvams bus ramiau matant, kaip atžala kuria gražius santykius su kitais vaikais.

Tėvai gali padaryti labai daug, jei tik žino kaip! Ar esate pasirengę sužinoti?

ŽIŪRĖKITE MOKYMŲ IŠTRAUKĄ!

Ko galite tikėtis?

Sužinosite, kodėl negalima vaikui liepti atsiprašyti ir dalintis. Taip pat išsiaiškinsite, kaip sužadinti vaiko norą pačiam atsiprašyti ir kaip mokyti norėti dalintis;
Įgysite žinių, kaip mokyti vaikus gražiai spręsti tarpusavio nesutarimus;
Išsinešite praktinių įdėjų ir patarimų, kuriuos galėsite taikyti kasdienėse situacijose;
Išmoksite, kaip tinkamai reaguoti į vaikų jausmus konfliktinėse situacijose;
Išgirsite įvairių pavyzdžių, kurie padės pritaikyti žinias tiek mažų vaikų santykiuose su bendraamžiais, tiek augančių vienoje šeimoje.
Gausite net 6 užduotis savarankiškam darbui, kurios padės geriau suprasti save, vaikus ir praktiškai pritaikyti gautą informaciją.

Apie mokymus:

Kaina ir trukmė:

• Mokymų kaina – 19€ 29€.
• Mokymų trukmė – 1 val. 10 min.

Mokymus sudaro:

• 4 dalys;
• 4 praktinės užduotys;
• Dalomoji medžiaga: skaidrės, praktinės užduotys.

Privalumai:

• Neribotas peržiūros skaičius ir laikas;
• Patogu žiūrėti iš bet kur, bet kada;
• Padalinta dalimis, kad galėtumėte planuoti laiką;
• Pritaikoma praktiškai.

Kam tinka šie mokymai?

Visiems atsakingiems tėvams, auginantiems vaikus nuo 0 iki 6 metų;
Jaučiantiems diskomfortą dėl netinkamo vaikučių bendravimo su kitais vaikais;
Darželių pedagogams, siekiantiems geriau suprasti vaikų psichologiją;
Seneliams, kurie nori susipažinti su šiuolaikinių vaikų auklėjimo būdais;
Suaugusiems, leidžiantiems laiką su vaikais ir norintiems geriau juos suprasti.
Kviečiame įsigyti!

Mokymų kaina – 19€ 29€.

Į krepšelį

Apie lektorių:

„Dažnai sakau, jog empatija išgelbės pasaulį. Juk būtent supratimas, priėmimas, galėjimas dalintis savo jausmais su kitu yra ryšio ir žmogiškumo esmė.”

Milda Kielė, vaikų ir paauglių psichologė, psichoterapeutė kandidatė, dviejų mažų vaikų mama, dalinasi , kad darbas su vaikais jai visuomet kėlė įkvėpimą ir norą gilintis, kelti klausimus apie jų elgesį, emocijas ir ieškoti atsakymų: „Dar studijuodama dirbau vaikų stovyklose, visi mano rašto darbai buvo apie vaikus arba paauglius, o praktiką atlikau Paramos vaikams centre. Po studijų dirbau su pažeidžiamomis paauglių ir vaikų grupėmis socializacijos ir globos centruose. Daugiau kaip 10 metų buvau aktyvi „Jaunimo linijos“ savanorė ir savanorių mokytoja.“

Šiuo metu Milda konsultuota individualiai, veda grupinius užsiėmimus vaikams, paaugliams ir jaunimui, rengia seminarus tėvams ir pedagogams, kuria metodinę medžiagą.

„Mano darbas - suprasti, kas vyksta su vaiku, kas slypi už simptomo (netinkamo elgesio, nerimo, baimių, pykčio protrūkių ir pan.) ir padėti tėvams pamatyti savo vaiko sunkumus kitaip. Džiaugiuosi, jog ateina daug tėvų, kurie domisi emocijų pasauliu ir siekia kuo labiau suprasti savo vaikus.”

Laisvalaikiu lektorei didžiausia atgaiva - knyga, gamta ir teatras.

Prenumeruokite

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais