Grįžti atgal
Mokymų trukmė – 1 val. 31 min.
įrašas

Investavimo ABC: kaip pradėti investuoti?

Laura Šeškienė
Neribotas peržiūros laikas
Pritaikoma praktiškai
€19,00
Mokymų kaina – 19€ 39€.
Į krepšelį Į krepšelį
Norėtum pradėti investuoti, bet atrodo labai sudėtinga? Galvoji, kad investavimui reikia turėti daug pinigų?


Šiuose mokymuose profesionali, licencijuota investavimo konsultantė Laura Šeškienė lengvai suprantama kalba dalinasi konkrečiais žingsniais, nuo ko ir kaip pradėti investuoti, kur investuoti mažomis sumomis, su kokiomis baimėmis ir problemomis dažniausiai susiduria žmonės investuodami, kaip su jomis susitvarkyti.

Mūsų tikslas - ne tik suteikti žinių, bet ir paskatinti jus veikti. Tikimės, kad peržiūrėję šiuos mokymus būsite įkvėpti suformuoti savo pirmąjį investicijų portfelį, pradėsite kurti savo finansinį saugumą ir siekti ilgalaikių finansinių tikslų su minimalia investicijų suma (vos nuo 1 euro).

Skirta žmonėms, neturintiems žinių apie investavimą arba žengiantiems pirmuosius investavimo žingsnius.

Žiūrėkite mokymų ištrauką!

Ko galite tikėtis?

Sužinosite, kas yra investavimas, kaip jam pasiruošti ir nuo ko pradėti.
Susipažinsite su didžiausiomis investavimo baimėmis, klaidomis ir mitais.
Įgysite bazinių žinių apie investavimą ir galbūt tai paskatins jus suformuoti savo pirmąjį investicijų portfelį naudojant aiškius pavyzdžius.
Gausite aiškiai išskirtų investavimo tipų sąrašą ir konkrečius investavimo šaltinius pagal kiekvieną iš tų tipų.
Gali būti, kad iš esmės pasikeis jūsų požiūris į investavimą, suprasite, kad investavimas nėra labai rizikingas ir sudėtingas dalykas, kad investavimui nebūtina turėti daug pinigų.
Tikime, kad mokymai jus įkvėps veiksmui, padrąsins ir uždegs domėtis šia sritimi toliau.

Apie mokymus:

Kaina ir trukmė:

• Mokymų kaina – 19€ 39€.
• Mokymų trukmė – 1 val. 31 min.

Mokymus sudaro:

• 9 dalys;
• Praktinės užduotys: klausimai savo situacijos įsivertinimui ir tikslų iškėlimui, testas žinių pasitikrinimui ir užtvirtinimui;
• Dalomoji medžiaga: skaidrės, praktinės užduotys.

Privalumai:

• Neribotas peržiūros laikas;
• Patogu žiūrėti iš bet kur, bet kada;
• Padalinta dalimis, kad galėtumėte planuoti laiką;
• Lengvai pritaikoma praktiškai;
• Lektorius-praktikas.

Kam tinka šie mokymai?

Mokymai skirti norintiems pradėti investuoti, neturintiems visai žinių arba žengiantiems pirmuosius investavimo žingsnius;
Mokymai tiks ir labiau pažengusiems, norintiems pasikartoti bazinius principus apie investavimą ir turto klases;
Aktualūs norintiems, bet vis nesiryžtantiems pradėti investuoti dėl žinių trūkumo ar baimių;
Visiems, kuriems rūpi jų ateities gerovė ir finansinis saugumas, norintiems kelti ir siekti finansinių tikslų;
Mokymai netiks patyrusiems investuotojams.
Kviečiame įsigyti!

Mokymų kaina – 19€ 39€.

Į krepšelį

Apie lektorių:

„Stebint šeimos narius vaikystėje supratau, kad teisingai elgiantis su pinigais, nors jų ir neturint daug, galima akumuliuoti nemažai ilgalaikio turto, o mažiau sėkmingi giminių pavyzdžiai rodė, kad net ir užgyvenus nemažai pinigų, bet netinkamai su jais elgiantis, greitai atsiduriama prie „suskilusios geldos“.


Lektorė Laura Šeškienė – profesionali finansų ir investavimo konsultantė, besidominti investavimu nuo 26 metų, pati aktyviai investuojanti tiek į investicinius fondus ir akcijas, tiek į nekilnojamąjį turtą. Įgijo išsilavinimą VU Ekonomikos fakultete, išsilaikė Baltijos finansų patarėjų asociacijos BFAA Investavimo konsultanto (IA) licenciją. Veda finansinio raštingumo mokymus fiziniams ir juridiniams asmenis, konsultuoja nuo investavimo į indėlius, pensijas ir investicinius fondus iki nekilnojamo turto, akcijų ir kriptovaliutų bei kitų nišinių investicijų.

Dirbdama laikosi šių principų:
● Nuoširdumas – siekiu kuo geriau padėti išspręsti finansinius klausimus, įsigilinant į kiekvieno žmogaus asmeninę situaciją.
● Paprastumas ir praktiškumas – siekiu pateikti informaciją paprastai, aiškiai ir praktiškai, kad būtų kuo lengviau suprantama ir įgyvendinama.
● Įkvėpimas – mane asmeniškai žavi finansų ir investavimo pasaulis, tad stengiuosi ir kitiems padėti jį rasti ir pamėgti.

Moto - Praplėsk savo galimybių ribas.

Atsiliepimai:

„Geri mokymai, gavau reikalingą informaciją apie investavimo pradžią. Įsitikinau, kad pradėti reikia kuo anksčiau, bei laikytis disciplinos ir siekti savo užsibrėžtų tikslų. Sėkmės toliau kuriant tokį naudingą ir paprastai suprantamą turinį. Geri mokymai, gavau reikalingą informaciją apie investavimo pradžią. Įsitikinau, kad pradėti reikia kuo anksčiau, bei laikytis disciplinos ir siekti savo užsibrėžtų tikslų. Sėkmės toliau kuriant tokį naudingą ir paprastai suprantamą turinį.“

Irmantė
„Patiko, kad buvo pateikti konkretūs pavyzdžiai ir platformos, kur investuoti, nurodytos gairės, kiek konkrečiai procentų rekomenduotina skirti investavimui. Naudingi mokymai.“

Karolina
„Geri mokymai, kai esi visai žalias ir nieko apie investavimą nežinai, yra daug naudingos informacijos.“

Saulius
„Patiko, kad labai aiškiai išskirti investavimo tipai ir konkretūs šaltiniai, pagal kiekvieną investavimo tipą (akcijos geriausia - ten, obligacijos – ten, kur įsigyti fondų už 1 eurą – ten, ir t.t.).“

Gabrielė
„Mokymai yra lengvai suprantami, be sudėtingų terminų, logiškai sudėlioti ir praktiški."

Inga
„Labai konkreti, profesionali lektorė, išsamiai pateikta medžiaga. Plačiai apėmė temą, pateikė konkrečius šaltinius, kur ieškoti informacijos.“

Lolita
Prenumeruokite

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais