Grįžti atgal
Mokymų trukmė – 1 val. 45 min.
įrašas

Improvizacija gyvenimo scenoje - kaip lavinti gebėjimą prisitaikyti?

Kirilas Glušajevas
Neribotas peržiūros laikas
Pritaikoma praktiškai
€19,00
Mokymų kaina – 19€ 39€
Į krepšelį Į krepšelį
Bijai klysti, susimauti, kvailai „pasirodyti”? Jautiesi užstrigęs rutinoje? Gyveni kaip už stiklo, praradęs gyvybinę energiją ir džiaugsmą?


Mūsų noras viską sukontroliuoti riboja autentiškumą, saviraišką, kelia nerimą, o kai kažkas nepavyksta - atneša nusivylimą, netenkame gebėjimo būti lankstūs, prisitaikyti prie nuolat kintančių gyvenimo aplinkybių. Bet yra atsvara kontrolei - improvizacija.

Jau nuo pat pirmųjų šių unikalių mokymų akimirkų talentingasis režisierius, aktorius ir improvizatorius, profesionalus dramos terapeutas Kirilas Glušajevas įtraukia žiūrovą į veiksmą. Mokomės prisitaikyti prie kintančių sąlygų čia ir dabar. Lektoriaus profesionalumas leidžia visas teorines žinias, patirtį ir praktinius įrankius taikyti kompleksiškai pagal situaciją.

Kviečiame visus - užstrigusius, pavargusius, perfekcionistus, kontrolierius, nelaimingus, bijančius klysti, nelanksčius, smalsius ir visus, ką traukia, arba kaip tik – atstumia, improvizacijos menas. Čia ne tik turėsite galimybę pasisemti geros energijos ir patirti visiškai kitokį mokymų formatą, bet ir išsinešti paprastus pratimus kasdienai, kad gyventi būtų lengviau.

Tai vieninteliai tokie nuotoliniai mokymai lietuvių kalba.

Žiūrėkite mokymų ištrauką!

Ko galite tikėtis?

Įgausite daugiau žinių apie improvizacijos, lankstumo principus ir jų taikymą kasdienoje.
Mokymų metu būsite kviečiami aktyviai įsitraukti, tad galėsite tapti ne tik žiūrovais, bet ir dalyviais.
Turėsite galimybę išsinešti paprastus įrankius ir užduotis savarankiškam praktikavimui.
Galbūt patirsite įkvėpimą ir viltį, kad gyvenimas gali būti geresnis, laisvesnis ir autentiškesnis.
Praktikuodami sužinotus dalykus mokysitės mažiau bijoti padaryti klaidų, tuomet ne taip rūpės, kaip pasirodysite kitiems.
Galėsite sustiprinti gebėjimus geriau prisitaikyti prie netikėto aplinkybių pasikeitimo, kai planas nesuveikia.
Gali būti, kad atrasite daugiau gyvybinės energijos, spontaniškumo ir gyvenimo džiaugsmo.
Turėsite galimybę lavinti rizikavimo raumenį ir taip plėsti savo galimybių ribas.
Galite būti nustebinti savo paties sugebėjimų, kadangi spontaniškumas yra visiems prigimtinis ir kuria asmenybės autentiškumą, tik dažnai būna nuslopintas.
Tikime, kad pasijusite, tarsi bendrautumėte su lektoriumi akis į akį - taip įtaigiai jis dalinasi.

Apie mokymus:

Kaina ir trukmė:

• Mokymų kaina – 19€ 39€.
• Mokymų trukmė – 1 val. 45 min.

Mokymus sudaro:

• 3 dalys;
• Integruotos praktinės užduotys.

Privalumai:

• Neribotas peržiūros laikas;
• Patogu žiūrėti iš bet kur, bet kada;
• Padalinta dalimis, kad galėtumėte planuoti laiką;
• Lengvai pritaikoma praktiškai;
• Lektorius-praktikas.

Kam tinka šie mokymai?

Tiems, kurie jaučiasi užstrigę savo susikurtoje rutinoje, įsitikinimuose, strategijose, kasdienybėje, reakcijose, ieškantiems kitokio požiūrio kampo į savo gyvenimą ir visų pirma - į save;
Perfekcionistams, norintiems viską sukontroliuoti, viskam pasiruošti, ir dėl to nuolat patiriantiems nerimą;
Susivaržiusiems žmonėms, kuriems sunku išreikšti save, nesijaučiantiems savo paties gyvenimo pagrindiniu veikėju;
Bijantiems klysti, bandyti, tiems, kuriuos pokyčiai stipriai išmuša iš vėžių;
Norintiems patirti daugiau gyvenimo džiaugsmo ir gyvybinės energijos;
Mėgstantiems praturtėti naujomis žiniomis ir naudingai praleisti laiką.
Kviečiame įsigyti!

Mokymų kaina – 19€ 39€.

Į krepšelį

Apie lektorių:

Gyvename kurdami, kuriame gyvendami”, - sako lektorius Kirilas Glušajevas, profesionalus teatro režisierius, įdomios ir intensyvios patirties, improvizacijos teatro „Kitas Kampas” meno vadovas, diplomuotas dramos terapeutas, sertifikuotas koučingo specialistas, aktorius ir improvizatorius, visas žinias, patirtį ir teoriją taikantis kompleksiškai, situatyviai ir holistiškai.

Didžiausia vertybė - sveikata, tad K. Glušajevas dirba tausodamas savo ir kito sveikatą.

Pagrindiniai darbo principai – „Show - don't tell!” (Nepasakok, o parodyk!) ir „Don't prepare - just show up" (Nesiruošk, o pasirodyk).

Darbe naudoja Improvizacinio teatro, Dramaterapijos metodus, Teatro ir kitų scenos menų praktikas, technikas bei dėsnius.

Atsiliepimai:

„Sau išsinešiau svarbiausia dalyką, tai nebijojimą būti savimi ir ugdyti savo autentiškumą, tame kame esu. Atsisakyti vertinamojo santykio su aplinka. Labiausiai patiko mokymų turinys, kuris buvo įtraukiantis, radau visus atsakymus kurių ieškojau. Ačiū Kirilui!“

Monika
„Svarbiausia žinutė pamokoje buvo, kad reikia išmokti sukoncentruoti dėmesį į išorę, ko man labai labai trūksta. Patiko paskutinė dalis, kurioje viskas susijungė ir dar gavau naudingų pratimų, kuriuos iš karto ėmiau taikyti vedžiodama šunį ir būdama lauke. Mokymai viršijo lūkesčius!”

Dagnė
„Labai patiko! Sunku net kažką išskirti... Atrodė, kad su kiekvienu fragmentu atpažįstu asmenines, jau patirtas situacijas ir be galo įdomu bei smalsu išgirsti, kaip lukštenamas turinys. Esu tikra, kad grįšiu visa tai pasikartoti!"

Jolanta
„Supratau, kad norint būti spontanišku, reikia koncentruotis į išorę, nepanirti į vertinimus. Spontaniškumas yra buvimas savimi. Dėkoju už puikius mokymus.“

Jurga
„Nustebino tai, kad neturime dėmesio laikyti į save, kad neturime kontroliuoti savo būsenos, o visą dėmesį skirti į išorę. Nepatirti pojūčiai, įdomūs jausmai per mokymus.“

Neringa
„Labai patiko filmavimo gyvumas, net ir kai kurie kadrai kai sujuda kamera - man atrodė labai tiko prie improvizacijos.“

Vytautas
„Patiko mintys apie teatrą ir žaidimą, apie tai ką galiu padaryti geriausiai esamuoju laiku. Labai džiaugiuosi pasirinkusi šiuos mokymus."

Viktorija
„Dažnai gyvenime nuspręsdavau iš karto kaip reaguos žmonės į vieną ar kitą mano žodį , elgesį, tačiau mokymu metu toptelėjo, kad neprivalau pastoviai spręsti už kitus kaip jiems elgtis, tiesiog reikia paleisti kontrolę.”

Jonas
„Lektorius gyvena tuo, kuo dalinasi, todėl pats filmavimas buvo visiškas neformatas ir stipriai skiriasi nuo visų, kuriuos tekę filmuoti. Visą laiką vyko kūryba. Netikėtai įtraukė į veiksmą projekto komandos narius, kurie visai to nesitikėjo! Momentais buvo nepatogu, bet užtat labai STIPRU.”

Gabrielė
„Kirilas Glušajevas – žmogus-fenomenas! Nuo pirmos susitikimo sekundės įtraukia, užburia ir prikausto žvilgsnį, tiesiog žiūri išsižiojęs! Po šių mokymų išmokau daugiau būti ČIA ir DABAR, lengviau žiūriu į nekontroliuojamas situacijas.”

Mindaugas
„Lektorius profesionalus ir įtaigus. Dėstomas turinys buvo aiškiai pateiktas su praktiniais pavyzdžiais. Nereikia bijoti improvizuoti, patirtis reikia kaupti, o ne jų bijoti :)“

Erika
„Paprastai, aiškiai, žaismingai pristatyti dalykai, kurie atrodo nesudėtingi ir žinomi, bet kasdieninėse situacijose nepanaudojami.”

Darius
Prenumeruokite

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais