Grįžti atgal
Renginio trukmė – 2 val.

Kalėdų karštinė: kaip nepamesti piniginės ir galvos?

Vebinaro įrašas
Lekt. Justinas Visickas, Laura Kuznecova, Nerijus Murauskas, Daiva Babilevičienė
Nemokama
Vebinaro įrašas nemokamas, reikalinga registracija.

Paspaudę mygtuką „Registruotis", patvirtinate, kad sutinkate el. paštu gauti „Augimo meistrų" naujienas ir pasiūlymus.

Artėja šventės, o Tu vėl nieko nespėji? Jau dabar baisu, kad išleisi krūvą pinigų dovanoms? Nenori net pagalvoti apie tai, kad reikės važiuoti pas gimines ir klausytis tų pačių kalbų kaip ir kasmet? Jauti, kaip šventinė dvasia pasimetė kažkur tarp prekybos centrų lentynų?


Anot tyrimų, net 80% žmonių patiria stresą, susijusį su kalėdiniu laikotarpiu. Pagrindinės priežastys: finansinis spaudimas išleisti daugiau pinigų, iššūkiai, susiję su santykiais su artimaisiais, laiko trūkumas dėl bandymo suderinti daug įvairių veiklų ir įsipareigojimų, taip pat emociniai ir fiziniai negalavimai, patiriami dėl visų kitų faktorių keliamos įtampos.

Dažniausiai įkrentame į šį laikotarpį net nesusimąstydami, kad veikiame automatiškai. Visas aplinkybes, tokias kaip žymiai padidėjusios išlaidos ar privalomas dalyvavimas vakarėliuose, priimame kaip neišvengiamybę.

Bet ar tikrai esame visiškai bejėgiai ir nieko negalime pakeisti?

Kviečiame į nemokamą vebinarą, kuriame įvairių sričių profesionalai dalinsis konkrečiais praktiniais patarimais, kaip:
● valdyti savo biudžetą, sumažinti su finansiniu spaudimu susijusią įtampą, planuoti pirkinius, išleisti mažiau ar atsistatyti, jeigu šventiniu laikotarpiu visgi pernelyg išsileidome;
● palaikyti save ir pasirūpinti savimi, nepasimetant tarp begalės veiklų, spaudimo visur dalyvauti, intensyvaus bendravimo, bei kaip tvarkytis su pošventiniu liūdesiu;
● psichologiškai pasiruošti šventėms, kad prie šventinio stalo nesusipyktume, kaip brėžti ribas ar atsistatyti netekus energijos po varginančio bendravimo;
● sugrįžti prie tikrųjų vertybių ir to, kas svarbiausia, prisiminti, kas iš tiesų slepiasi po visais pigiais vartotojiškumo blizgučiais.

Prisijunk ir susikurk KITOKIAS šventes - su daugiau ramybės, tikrumo ir sąmoningų pasirinkimų.

programa

01 Moderatorius Lukas Benevičius: vebinaro pristatymas. (5 min.)
02 Finansų ekspertas Nerijus Murauskas: „Kaip per šventes suvaldyti biudžetą, kad netektų gailėtis.“ (30 min.)
03 Santykių terapeutė Daiva Babilevičienė: „Kaip nesusipykti prie švenčių stalo?" (30 min.)
04 Kūno terapeutė Laura Kuznecova: „Kaip pasirūpinti savimi šventiniu laikotarpiu.“ (30 min.)
05 Tikybos mokytojas, stand-up komikas Justinas Visickas: „Tikroji Kalėdų dvasia: kaip ją kurti ir puoselėti?“ (30 min.)

Kodėl verta dalyvauti?

• Išgirsite, ką konkrečiai daryti, kad nebankrutuotumėte per šventinį laikotarpį, kaip geriau planuoti išlaidas, kokia yra spontaninio pirkimo psichologija, ką daryti, jeigu visgi nepavyko suvaldyti biudžeto.

• Pasisemsite žinių ir idėjų, kaip pasirūpinti savimi, kad „neištaškytumėte“ energijos, sumažintumėte stresą ir įtampą, sąmoningai pasižiūrėtumėte, kurie pasirinkimai yra jūsų pačių, o kurie - primesti, ir kaip mokytis save palaikyt bet kokiomis aplinkybėmis.

• Sužinosite, kaip pasiruošti šventėms su giminaičiais, kaip brėžti ribas ir mandagiai, bet tvirtai laikytis savo pozicijos. O gal net suprasite, kad neprivalote daryti to, ko nenorite daryti, arba jeigu jau darote – tai būtų jūsų sąmoningas pasirinkimas.

• Išsinešite įkvėpimo apie tai, kas yra tikrosios Kalėdos bei kaip kurti šventę ne tik savo, bet ir kitų širdyse.

Apie mokymus:

Vieta ir laikas:

Vebinaro įrašą galite peržiūrėti bet kuriuo paros metu, neribotą laiką.

Vebinaro įrašas nemokamas,

reikalinga registracija.

Kita informacija:

• Vebinaro įrašas nemokamas, reikalinga registracija.

Kam tinkamas šis vebinaras?

Nuolat pakliūvantiems į Kalėdų karštinės pinkles ir turintiems įprotį pasiduoti aplinkos spaudimui;
Jaučiantiems stresą ir įtampą dėl finansų, laiko trūkumo šventiniu laikotarpiu;
Ieškantiems, kaip šiuo periodu susikurti daugiau erdvės sau ir ramesniam buvimui, kaip pasirūpinti savo sveikata bei poreikiais;
Turintiems jausmą, kad negali nieko kontroliuoti, kad viskas vyksta automatiškai ir nuo mūsų nepriklauso;
Žinantiems, kad šventės su artimaisiais ar giminėmis atneš ne vien džiaugsmą, bet ir energijos bei nuotaikos nuostolį;
Jaučiantiems, kad Kalėdų dvasia nėra vien apie blizgučius ir brangias dovanas;
Norintiems atrasti įkvėpimo, giliau suprasti švenčių prasmę ir esmę;
Ieškantiems, kaip šventes šiemet sutikti ramiau, šviesiau ir lengviau.
Kviečiame žiūrėti nemokamai!

Paspaudę mygtuką „Registruotis", patvirtinate, kad sutinkate el. paštu gauti „Augimo meistrų" naujienas ir pasiūlymus.

Registruotis

Lektoriai

Lekt. Justinas Visickas

 

„Juokas, tikėjimas ir artimi žmonės yra vieni geriausių dalykų mano gyvenime."

Lektorius Justinas Visickas - tikybos mokytojas ir stand up komikas, charizmatiškas žmogus, kuriantis pasitikėjimą, vertinantis gebėjimą juoktis ir juokauti, manantis, kad svarbiau suprasti ir išmokti, negu iškalti ir pamiršti. Baigė VDU, kuriame apsigynė Katalikų teologijos bakalaurą, įgijo pedagogo kvalifikaciją, turi istorijos magistrą.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Lekt. Daiva Babilevičienė

 

„Gyvenimas yra tikras, bet tikrai netobulas” (Heather Muzic).

Lektorė Daiva Babilevičienė - asmeninių santykių terapeutė, jau daugiau nei 15 metų padedanti žmonėms keisti toksiškus elgesio modelius ir komunikaciją, knygos „Uždaryk duris iš kitos pusės” autorė, „(Ne)Toksiški santykiai“ laidos Žinių radijuje vedėja ir šiltas žmogus, mūsų filmavimo komandą išmokęs frazės: „Vis tiek nutiks kažkas nuostabaus!”

Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Lekt. Nerijus Murauskas

 

„Sėkmė – tai pasirinkimas. Mes kiekvieną dieną darome pasirinkimus. Tie pasirinkimai arba artina, arba tolina nuo sėkmės.“

Lektorius Nerijus Murauskas - asmeninių finansų ir investavimo konsultantas, baigęs KTU taikomosios matematikos studijas, finansų srityje dirbantis nuo 2014 m., populiarus socialinių tinklų turinio kūrėjas, pats investuojantis jau daugiau negu 10 metų, jaunimo finansinio raštingumo būrelio mokytojas, vandenlenčių ir motociklų sporto šakų entuziastas, tiesiog konkretus, charizmatiškas, įkvepiantis ir užkrečiantis savo energija žmogus.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Lekt. Laura Kuznecova

 

„Mano pagrindinės darbo vertybės ir principai - vidinė taika ir organiškas kitimas, ir svarbiausia - jokios prievartos prieš save. Randant erdvės savo unikalumui ir su pagarba savo istorijai, prasiplečia tolerancijos langas ir kitų unikalumui“.

Laura Kuznecova - kūno judesio terapeutė (10 su viršum metų), kūno psichoterapijos praktikė (daugiau kaip 2 metai), bendruomenės „Kūno terapijos“ įkūrėja, somatinių meditacijų kūrėja, nuolat besimokanti iš didžiausių pasaulyje kūno psichoterapijos autoritetų, nuoširdi kovotoja už švelnaus santykio su savimi ir savo vaikais kūrimą.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Moderatorius Lukas Benevičius

 

„Tikiu nuostata, kad po vieną mes galime nueiti toli, bet drauge - daug kartų toliau, todėl lengvai galiu suprasti net ir labai priešingą nuomonę turinčius žmones. Siekiu suprasti, stiprinti ryšį ir tai labai augina.”

Lukas Benevičius - ne tik pedagogas, nesmurtinės komunikacijos praktikas, patirtinio ugdymo fasilitatorius, sertifikuotas embodiment treneris, organizacijų Ugdymo meistrai, Patirčių slėnis, Studija šeimoms steigėjas, projekto Augimo meistrai partneris, bet ir laimingas vyras, 3 vaikų tėtis, draugiškas kolega ir tiesiog malonus, empatiškas žmogus, mėgstantis apsikabinti.

Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Prenumeruokite

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume geriausią patirtį mūsų svetainėje. Sužinokite daugiau

Sutinku su visais slapukais Sutinku su visais slapukais